Zendaya photoshop’a itiraz etti, fotoğraflar geri çekildi

0
228

Photoshop, bir sanatçıyı vezir de eder, rezil de Hep17 Kızı;) Bunun son örneği Zendaya oldu! Zendaya, bizzat kendisi photoshoplu bir fotoğrafını ihbar etmek zorunda kaldı! Modeliste Dergisi’nin Kasım sayısı için özel bir kapak çekimine katılan Zendaya, ortaya çıkan sonucu görünce şok geçirdi. Fotoğrafın photoshop’lu ve orijinal halini önce kendi instagram hesabından paylaşan Zendaya, daha sonra derginin Yayın Yönetmeni Amy McCabe’i aradı ve rahatsızlığını dile getirdi.

Zendaya instagram hesabından 19 yaşındaki kalça ve gövdesinin adeta manipule edildiğini ve bu fotoğrafı görünce şok geçirdiğini dile getirdi; kendisini tanıyan herkese dürüs ve samimi olmak adına fotoğrafın orijinalini yayınlama ihtiyacı hissettiğini yazdı. Bu rötuş sorununu çözme konusunda Modelist Dergisi’nden ricada bulunan Zendaya’nın bu isteği ise cevapsız kalmadı.

Derginin Yayın Yönetmeni Amy McCabe, internet sitesi üzerinden Zendaya’nın orijinal fotoğrafı ile birlikte uzuuuun bir mektap yayınladı. Bu mektupta photoshop’un kendi kontrolünde bağımsız başka bir şirkete yaptırıldığını, ama sonuçtan kendisinin de mutlu olmamasından dolayı henüz piyasaya çıkmamış Kasım sayısında düzeltmenin yapılacağını duyurdu.

photoshopsuz-unluler-mansetÜNLÜLER PHOTOSHOP’SUZ BAK NASIL YAKALANDI

Photosoplu Zendaya’nın neredeyse kalçasının hiç olmadığı bu kare, açıkçası bize de hiç hoş görünmedi. Ayrıca kötü ötesi ve hiç profesyonelce olmayan bir photoshop olduğu da aşikar.

Tabii hepsinden önemlisi, Zendaya’nın ne kadar kendine güvenen, hayranlarına karşı dürüst ve samimi bir yıldız olduğu;) Ne dersin Hep17 Kızı, sence kaç ünlü photoshop istemiyorum diye isyan edip, orijinal fotoğrafını yayınlama cesareti gösterir;)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here