Lily-Rose Depp’in Chanel ile sıkı başlangıcı

0
454

Johnny Depp’in güzel kızı Lily-Rose Depp’in iyi bir model olma yolunda ilerlediğini sana aylar önce yazmıştım Hep17 Kızı. Ve Lily-Rose Depp ünlü moda markası Chanel gözlüklerinin reklam yüzü oldu! Chanel gözlüklerinin Amerika’da ilk kez internet üzerinden satışının yapılacağını duyurmak amacıyla hazırlanan reklam fotoğraflarını Karl Lagerfeld çekti.

Özellikle incili güneş gözlüklerinin ön planda olduğu fotoğraflarda Lily-Rose Depp, moda dünyasında bundan böyle çok daha sık yer alacağını kanıtladı.

https://www.youtube.com/watch?v=FU0EZKDsYt4

Zira Karl Lagerfeld de Lily-Rose Depp için çok özel açıklamalar yaptı. “Lily-Rose çarpıcı biri. O, bir yıldızın tüm niteliklerine sahip, yeni nesil bir genç kız.” diyen Karl Lagerfeld’in Lily-Rose Depp ile bu son çalışması olmayacak gibi görünüyor;)

Bu arada Chanel, siyah zemin üzerinde yuvarlanan inci tanelerin gözlük çerçevesi ile buluşmasını şık ve eğlenceli şekilde anlattığı mini videosunu resmi instagram hesabından yayınladı.

İşte Karl Lagerfeld imzalı Chanel gözlük kapanyası için Lily-Rose Depp fotoğrafları…  

Lily-Rose Depp, Karl Lagerfeld’e kendi instagram hesabından böyle teşekkür etti;)

Love this @karllagerfeld @chanelofficial thank you so so much ❤️❤️❤️!!! Lily-Rose Depp (@lilyrose_depp) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

lily-rose-melody-depp-mansetARTIK SAHNE ONUN: LILY-ROSE DEPP

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here