2015’in en renkli yeni yıl şarkıları

0
348

Yeni yılı karşılamamıza çok az kaldı; yılbaşı ağaçları süslenmeye, Christmas için hazırlıklar yapılmaya çoktan başlandı:) Peki 2015’in en renkli, en öne çıkan Christmas şarkıları hangileri? Aralarında Katy Perry, Kylie Minogue ve Carly Rae Jepsen’in de olduğu çok renkli yeni yıl şarkıları ile 2016’ya keyifli melodilerle merhaba demeye ne dersin?

İşte en ünlü seslerden yeni yıl şarkıları… Christmas şarkılarını çalma listene eklemeyi sakın unutma;)

BLAKE & DAME SHIRLEY BASSEY – THE CHRISTMAS SONG
Üç erkekten oluşan Blake’in, geçtiğimiz yıl kendisine Kraliçe II. Elizabeth tarafından Dame, yani Asalet unvanı verilen Shirley Bassey ile birlikte seslendirdiği The Christmas Song, listende mutlaka olması gereken şarkılardan;)

KYLIE MINOGUE & JAMES JORDEN – ONLY YOU
yeni-yil-sarkilari-2015-kylie-minoque

Henüz sadece şarkı sözü ile bir video klibi yayınlanmış olsa da, yeni yıl şarkısı çalma listene mutlaka alman gerekenlerden! Kylie Minogue ve James Jorden’ın mükemmel bir uyumla seslendirdiği Only You, oldukça duygusal bir parça;)

AURORA – HALF THE WORLD AWAY
Genç yıldız Aurora, Oasis’in ünlü şarkısı Half The World Away cover’ı ile Christmas çalma listene girmeye aday parçalardan. Norveçli şarkıcı Aurora’nın bu güzel sesini mutlaka dinlemelisin;)

CARLY RAE JEPSEN – LAST CHRISTMAS
yeni-yil-sarkilari-2015-carly-rae-jepsen

Bu yılın başında çıkarttığı E-MO-TION adlı yeni albümü ile kariyerini iyice sağlamlaitıran, 7’den 70’e hayran kitlesini genişleten Carly Rae Jepsen, bir sürpriz yaptı ve Wham! grubunun klasikleri arasına giren Last Chrismas adlı şarkısını cover’ladı.

KATY PERRY – EVERYDAY IS A HOLIDAY
yeni-yil-katy-perry

Yılın sürprizi Katy Perry’den geldi. Katy Perry, H&M’in yeni yıl koleksiyonunun tanıtımı için Everday is a Holiday adlı yepyeni bir Christmas şarkısı seslendirdi. Duke Dumond tarafından hazırlanan şarkı bizi hem alışverişe davet ediyor hem de yeni yılda her günümüzün tatil gibi geçmesini diliyor;)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here