Gigi ve Zayn el ele, Joe Jonas küplerde

0
567

Yılın sonuna yaklaşırken, şimdi herkes bu yeni aşkı konuşuyor. Gigi Hadid, 2015’i bomba bir aşkla noktalıyor; Zayn Malik ile birlikte el ele görüntülenen Gigi Hadid, henüz sadece 1 yıl içinde hem Cody Simpson’dan ayrıldı hem Jone Jonas ile kısa bir birliktelik yaşayıp ayrıldı. Ve şimdi de Zayn Malik ile olan beraberliği ile konuşuluyor.

zayn-malik-gigi-hadid-birlikte-2
Zayn Malik, sevgilisi Gigi’yi takmış koluna, çıkmış yemeğe;)

Geçtiğimiz akşam Zayn Malik ile birlikte bir restoran girişinde el ele yakalanan Gigi Hadid, böylece eski One Direction üyesi Zayn ile çıkmaya başladığı söylentilerinin dedikodu olmadığını kanıtlamış oldu.

Tabii bu birlikteliğe en çok Joe Jonas tepki gösterdi. Joe Jonas, Gigi’den ayrıldıktan hemen sonra saçlarını yeşile boyattı! Tıpkı Zayn Malik’in One Direction’dan ayrıldıktan sonra saçını yeşile boyatması gibi;)

joe-jonas-zayn-kanye-west
Ardından Gigi Hadid ve Zayn Malik’i instagram’da unfollowed eden Jone Jonas, hırsını alamayıp geçtiğimiz haziran ayında instagram’da yayınladığı Kanye West ve Zayn Malik ile birlikte çekilmiş bu fotoğrafını da kaldırdı!

Paris’te Louis Vuitton defilesinin ön sıralarında otururlarken çekilmiş bu fotoğrafı ‘#SQUAD yani TAKIM hashtag’i ile paylaşan Joe Jonas, kendini aldatılmış hissediyor olsa gerek, Gigi Hadid ve Zayn Malik’in birlikte çekilmiş fotoğrafları magazine düşer düşmez Zayn Malik’in hesabını takip etmeyi bıraktı.

zayn-malik-gigi-hadid-birlikte-1

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here