2015’in derin sularına gömülen aşklar

0
746

2015 pek de mutlu geçen bir yıl olmadı ne yazık ki! Ortalık kırık kalplerle dolu. Büyük hayaller ve kocaman bir aşkla başlayan pek çok ilişki, 2015’te son buldu, hayranlarını yasa boğdu. 2015, ayrılan sevgililer ile dolu!

Keşke bu romantizm hiç bitmeseydi dediğimiz bazı aşklar, artık yok! En azından şimdilik;) 2015’in en unutulmaz, hüzün dolu ayrılıkları başlıyor;) İşte 2015’te ayrılan sevgililer…

2015-ayrilan-ciftler-nick-jonas-olivia-culpo
2015 ayrılan sevgililer 1: Nick Jonas-Olivia Culpo

Eski Amerika Güzeli Olivia Culpo ile iki yıllık bir ilişki yaşayan Nick Jonas, geçtiğimiz haziran ayında sevgilisinden ayrıldı. Sevgilisiyle Jealous adlı şarkısında birlikte kamera karşısına geçem Nick Jonas, Olivia Culpo’yu şarkısında söylediği gibi kıskanmış mıdır bilinmez, ama bu ilişki tekrar başlamamak üzere 2015’in serin sularına gömüldü..

2015-ayrilan-ciftler-Austin-Mahone-Becky-G
2015 ayrılan sevgililer 2: Austin Mahone-Becky G

Geçtiğimiz nisan ayında başlayan Austin Mahone ve Becky G aşkı, beş ay sonra son buldu. İlişkileri kısa sürse de dolu dolu aşk yaşayan Austin ve Becky, şimdi iki iyi arkadaş olduklarını belirtiyorlar. O yüzden bu beraberlikte hala her an her şey olabilir;)

2015-ayrilan-ciftler-cody-simpson-gigi-hadid
2015 ayrılan sevgililer 3: Cody Simpson-Gigi Hadid

Bir dargın bir barışık sürse de, Cody Simpson&Gigi Hadid ilişkisi iyi gidiyordu. Birlikte Mario Testino’nun Towel havlu serisi için çıplak poz veren ikili, tam David-Victoria Beckham kıvamında işler de yapmaya başlamışlardı ki ayrıldıklarını açıkladılar. Cody’nin yeni albüm promosyonu için Flower adlı şarkısında da rol alan Gigi Hadid’in bu ilişkiye nokta koyan taraf olduğu söyleniyor.

2015-ayrilan-ciftler-gigi-hadid-joe-jonas
2015 ayrılan sevgililer 4: Joe Jonas-Gigi Hadid

Henüz Cody ile olan beraberliğin tozu yatışmamışken, Gigi Hadid’in Joe Jonas ile birlikte olduğu söylentileri hızla yayıldı. İkili bu haberleri yalanlamasa da beraber olduklarını da açıklamadılar. Çok az objektiflere poz veren, ama bir süre sonra ilişkilerini gizlemeyen Joe Jonas ve Gigi Hadid, sadece 6 ay geçmişti ki ayrıldıklarını açıkladı. Üstelik ayrılığı isteyen tarafın yine Gigi Hadid olduğu söyleniyor, zira Gigi, bu ayırlığın haberleri bile henüz yazılmamışken, Zayn Malik ile birlikte olduğu söylentileri çoktan çıkmıştı bile…

2015-ayrilan-ciftler-bridgit-mendler-shane-harper.jpg
2015 ayrılan sevgililer 5: Bridgit Mendler-Shane Harper

Bir Disney Channel aşkı olan Bridgit Mendler ve Shane Harper ilişkisi, Good Luck Charlie adlı dizi ile başlamıştı. Dört yıl çıkan Bridgit ve Shane beraberliği geçtiğimiz nisan ayında son buldu.

2015-ayrilan-ciftler-Miley-Cyrus-Patrick-Schwarzenegger
2015 ayrılan sevgililer 6: Miley Cyrus-Patrick Schwarzenegger

Belki de hiç bitmez denilen bir aşktı Miley Cyrus ve Patrick Schwarzenegger aşkı. Her şey yolunda gidiyordu, hatta bu beraberliği başlarda onaylamayan Patrick’in annesinin bile duyguları değişmeye başlamıştı ki, geçtiğimiz nisan ayında bahar bayramı tatilinde olanlar oldu! Patrick Schwarzenegger’in esmer bir kızla dudak dudağa fotoğrafları basına sızınca, Miley Cyrus’un peri masalı sona ermiş oldu!

2015-ayrilan-ciftler-ariana-grande-big-sean
2015 ayrılan sevgililer 7: Ariana Grande-Big Sean

Birliktelikleri boyunca mükemmel şarkılara da imza atan Ariana Grande ve Big Sean, sadece sekiz ay sonra ayrıldı. Her ne kadar hala arkadaş olduklarını dile getirseler de ayrıldıklarını açıkladıklarından sonra onları bir daha bir arada gören hiç olmadı;)

2015-ayrilan-ciftler-emma-stone-and-andrew-garfield
2015 ayrılan sevgililer 8: Emma Stone
-Andrew Garfield
Film setinde başlayan aşklardandı onlarınki! Spider Man filminin yıldızları Emma Stone ve Andrew Garfield’in ilişkisi herkes tarafından “özel” olarak adlandırılıyordu. Tam dört yıl devam eden aşkları bu yıl sona erdi.

2015-ayrilan-ciftler-liam-payne-sophia-smith-cute
2015 ayrılan sevgililer 9: Liam
Payne-Sophia Smith
Liam Payne, Danielle Peazer ile süren üç yıllık ilişkisi sona erdikten hemen sonra Sophia Smith ile çıkmaya başlamıştı. Ama bu beraberlik de iki yılın sonunda sona erdi. Ve Liam Payne, ayrılır ayrılmaz Sophia’yı instagram’ından çıkarttı.

2015-ayrilan-ciftler-Perrie-Edwards-Zayn-Malik-Main
2015 ayrılan sevgililer 10: Zayn Malik
-Perrie Edwards
İşte asla bitmez denen beraberliklerden biri daha! Hatta öyle ki, Zayn’ın One Direction’dan ayrılma nedeni olarak Perrie’ye yeterince zaman ayıramaması olarak bile gösterilmiş, Zayn ve Perrie bu ayrılıktan hemen sonra çıktıkları tatilde nişanlanmıştı. Hatta bir ara evlendikleri yolunda bile haklarında söylenti çıkan Zerrie ilişkisi de 2015’in derin sularına gömülmiş oldu!

2015-ayrilan-ciftler-louis-tomlinson-et-eleanor-calder
2015 ayrılan sevgililer 11: Louis Tomlinson-Eleanor
Calder
X Factor yarışmasından hemen sonra başlayan Louis Tomlinson&Eleanor Calder aşkı da, dört yıldan sonra sona erdi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here