Kylie Jenner gibi dudaklara sahip olmak için…

0
955

Dudaklarının ince olduğunu düşünüyor ve bir çözüm bulamıyorsan müjdemi isterim Hep17kızı! Çünkü Instagram hesabından sürekli like’ladığın o Kylie Jenner dudaklarına sahip olmak hiç de zor değil. Üstelik en doğal yöntemle… İşte Kylie Jenner gibi dolgun dudaklar için yapman gerekenler.

 

İnce dudaklarının doğal yollarla dolgun görünmesini istiyorsan dudaklarına nane yağıyla masaj yapabilirsin. Ayrıca kullanmadığın bir diş fırçasını  nazikçe dudaklarına dairesel hareketler uygulaman da dudaklarını daha dolgun gösterecek.

@janwelters_official @elleuk

King Kylie (@kyliejenner) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Kylie gibi dudaklara sahip olmanın ikinci adımı dudak kalemiyle dudak çevrede istediğin kalınlıkta çerçeve çizmek. Ardından dudağının v şeklindeki bölümün ortasına ve alt dudak çizginin orta kısmına aydınlatıcı sürerek tüm ışıltıyı bu noktada toplamak.

Dudaklarının olduğundan daha dolgun görünmesini istiyorsan ruj tercihlerini açık tonlardan yana kullanmalısın. Üçüncü adım olarak da tercih ettiğin açık renkli bir ruju dudaklarına uygula.

 

Parlatıcının içine bir kaç damla nane yağı karıştır. Ve ardından dördüncü ve son adım olarak parlatıcıyı dudakların uygula ve Kylie Jenner gibi dolgun üstelik doğal dudaklarının keyfini çıkar:)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here