Yeni yıla yeni kararlar!

0
677

Yeni yıl demek tertemiz bir sayfa, yepyeni kararlar demek! Hayallerimizin büyüyüp geliştiği yeni yılda her şeyin gönlümüzce olmasıdır tek dileğimiz. Senin yeni yıl kararların neler Hep17 Kızı? Daha sağlıklı, mutlu ve keyfili bir yıl için bu önerilerimizi de göz ardı etme;)

HEDEF BELİRLE!

Tıpkı Cara Delevingne gibi, sen de hedef belirle! Artık büyümek istediğini, yeni yılda yaşam biçimini güven ve sadakat üstüne kuracağını söyleyen Cara Delevingne gibi sen de yeni yılda üstesinden gelebileceğine inandığın hedefler belirle ve onları gerçekleştirmek için çok çalış!

SPOR YAP

İlle de pahalı spor salonlarına gitmek zorunda değilsin. Güzel havalarda uzun yürüyüşler yapabilirsin örneğin. Eğer canın dışarı çıkmak istemiyorsa Ebru Şallı’nın TV8’de cumartesi günleri yayınlanan Süper Pilates programı ile form tutabilirsin.

İYİ YEMEKLER YE

2015’in en begenilen kareleri de bunlarmis …

arda turkmen (@ardaturkmen) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Bunun için inisiyatifi eline al Hep17 Kızı! Fast food’dan acilen vazgeç. Tabii atıştırmalıklardan da… Keyifli ve leziz yiyeceklerle hem formunu koru hem de damak zevkini geliştir. Tabii ki işe annenin yemeklerinden başla! Ama sen de güzel yemekler, enfes tatlılar yapabilirsin. En azından sınavlarının yoğun olmadığı zamanlarda… Bu konuda sana önerimiz Arda’nın Mutfağı’na takılman. Arda Türkmen, hem pişirmesi kolay hem de çok leziz tarifleriyle sana mutfağı sevdierecek, emin ol!

ARKADAŞLARINLA DAHA FAZLA TAKIL

Kylie is a ninja

Kendall Jenner (@kendalljenner) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Tamam, sosyal medyada olup bitenleri takip etmeyi, sen de buralarda görünmeyi çok seviyorsun. Ama yeni yılda cep telefonun ve tabletinle biraz vedalaşmaya ne dersin? Arkadaşlarınla geçireceğin harika zamanları facebook ve instagram’da paylaşmak çok daha hoşuna gidecek, emin ol! Tıpkı Kendall Jenner’ın geçtiğimiz tüm yıl boyunca yaptığı gibi… O her ne kadar yoğun çalışsa da kankaları Cara Delevingne, Gigi Hadid, Taylor Swift ve Selena Gomez ile sık sık bir araya geldi, eğlenceli selfie’lerini sosyal medya hesaplarından paylaştı;)

PARA BİRİKTİR

Harçlıklarını hiç giymeyeceğin kıyafetlere, hiç kullanmayacağın makyaj malzemelerine harcamaktan vazgeç. Özellikle de indirim zamanlarında! Biriktirdiğin paralarla ister güzel bir tatile çıkabilir, istersen gönlünde yatan en şık kıyafet ve aksesuarları alabilirsin.

DAHA DÜZENLİ OL

What better way to spend time with loved ones than wrapping presents! Tell us: What’s your favorite holiday activity?

Barbie (@barbie) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Özellikle odanı ve gardırobunu yeni yılda daha rahat kullanabileceğin bir yer haline getirmeye var mısın? Derli toplu bir odada ders çalışırken konsantrasyonunun arttığını sen de göreceksin;)

GÜLÜMSE VE POZİTİF DÜŞÜN

KATY PERRY (@katyperry) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Katy Perry’nin sosyal medyada takipçi rekorunu içten, sıcacık gülümsemesine ve pozitif yaşam biçimine borçlu olduğunu düşünüyoruz;) O halde sen de olumsuz duygulardan hızla sıyrıl ve her konuda bardağın dolu tarafına bak!

DAHA AZ TELEVİZYON İZLE

Son günlerde takip ettiğin dizi sayısında artış olduğunu sen de fark etmiş olmalısın. Oysa saatlerce ekran karşısında kalmak yerine yapabileceğin başka şeyler de mutlaka vardır. Örneğin kitap okumaya ne dersin? Dur, sana Osmanlı tarihini oku demiyoruz elbette! İlgi alanına gireceği kesin yüzlerce kitap var vitrinlerde! İşte onlardan biri, Şişman Kız’ın son kitabo Ben Bu Aşka 20 Kilo Verdim’e ne dersin?

ERKEKLER İÇİN ÖLME

Tıpkı Gigi Hadid gibi… Cody Simpson ile inişli çıkışlı bir ilişkiden sonra, önce Joe Jonas ile birlikte olan Gigi Hadid, yeni yıla girmeden önce sürpriz bir aşkla herkesi şaşırtmaya devam etti! Zayn Malik ile çıkmaya başlayan Gigi Hadid, en son sevgilisinin bu hem seksi hem de eğlenceli pozunu instagram hesabından paylaştı! O halde neymiş? O deliler gibi aşık olduğun çocuk sana pas vermiyor mu? O zaman defteri hemen kapatıp yeni maceralara yelken aç;)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here