Gigi Hadid Tommy Hilfiger için tasarladı!

0
256

Geçtiğimiz yıl New York Moda Haftası’nda kardeşi Bella ile Tommy Hilfiger Defilesi’nde podyuma çıkan Gigi Hadid, bu kez modanın mutfağında! Tommy Hilfiger’ın global moda elçisi ilan edilen Gigi Hadid, ünlü marka için 2016 sonbaharında piyasaya çıkacak bir kapsül koleksiyon tasarladı.

gigi-hadid-tommy-hilfiger-2
Bu özel koleksiyonda genç bir kadının yaşamına dair her şey yer alacak. Amerika’nın cool kadınlarına yönelik tasarımlarıyla dikkat çeken Tommy Hilfiger için, Gigi Hadid ayakkabıdan spor kıyafetlere, parfümden aksesuara kadar pek çok parça hazırladı.

gigi-hadid-tommy-hilfiger-3
Koleksiyonda en dikkat çeken şey ise, armalar! Bu yaz çok sık karşımıza çıkacak olan armalar, Gigi Hadid Tommy Hilfiger kapsül koleksiyonunda da yer alıyor.

“Ben yıllardır Gigi ve ailesini tanıyorum. Gigi dünyanın en iyi modellerinden biri. Kendisini izleyenleri büyülemeyi başaran bir model. O yüzden Tommy Hilfiger kadın giyim koleksiyonu ve hatta parfümü için onunla iş birliği yapmaktan son derece heyecan duyuyorum” diyen Tommy Hilfiger, Gigi Hadid’in manyetik cazibesini koleksiyona yansıtacağından son derece emin;)

Bu özel koleksiyon hazır. Şimdi sunulacak kampanyanın çekimlerine başlandı! Ve Gigi Hadid, bu kez hazırladığı koleksiyon için kamera önünde! Heyecanını instagram hesabından böyle paylaşan Gigi Hadid, bu özel koleksiyon ile rakipleri arasında hayli sükse yapacak gibi görünüyor:)

Day 3. #TOMMYxGIGI

Gigi Hadid (@gigihadid) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

gigi-hadid-tommy-hilfiger-1
Gigi Hadid, Tommy Hilfiger ile birlikte!

Bakalım Gigi nasıl bir koleksiyon, nasıl bir parfüm ve nasıl bir reklam ile karşımıza çıkacak, doğrusu merak içindeyiz;)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here