Bildiğin çanta taşıma yöntemlerini unut!

0
851

Model model clutch’ları elimizde taşımayı çok sevdik. Hem günlük hayatımızda hem de gece şıklığında büyük küçük, model model clutch’lar artık yaşamımızın bir parçası oldu! Zaten yıllardır çantaları omzumuza, kolumuza asıyor, sapından tutup elimizde taşıyoruz. Eh, özellikle okula giderken sırtımıza astğımız sırt çantalarını artık söylemeye gerek bile yok! Ama artık bildiğin tüm çanta taşıma yöntemlerini unut! Çünkü yeni çanta taşıma yöntemi, sapı kısa çantaları omuzdan çapraz biçimde geçirip koltuk altında taşımak;)

canta-trendi-6
Evet, görüntü itibari ile biraz sıkınıtlı bir durum:) Sap kısmının hayli yumuşak ve biraz da ince olması gerekiyor ki, boynumuzu, kolumuzu kesmesin, sıkmasın, iz bırakmasın, hatta yara yapmasın:)

canta-tren-2016-1
Ama modacılar düşünmüşler, taşınmışlar, 2016 yaz ve kış aylarında ne yapsak da kızlara çantalarını farklı taşıtsak demişler, bu modayı bulmuşlar. Ünlü giyim markası Proenza Schouler’in, New York Moda Haftası 2016 sonbahar kış defilesinde sunduğu bu trendini hem farklılığı ile çok sevdik, hem de bir parça sıkıntılı bulduk. Özellikle palto ve montlarla biz kızları zorlayacağı kesin. Ama “sıkıntı bu olsun, yeter ki moda olsun” diyorsan bu yeni çanta taşıma trendini sakın kaçırma;)

İşte Proenza Schouler defilesinden yeni trend çanta kullanım biçimleri…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here