Rihanna’nın saç makyajı modası beni benden aldı

0
523

Rihanna’nın Puma Fenty Koleksiyonu büyük beğeni topladı. İçinde metalik detaylarında bulunduğu siyah-beyaz bir konseptle hazırlanan koleksiyonda, ayakkabı ve kıyafetler kadar modellerin saçları da dikkat çekti. Gigi Hadid’in makyaj ile beyazlaştırıldığı saçları, defilenin en akılda kalan görüntülerinden biri oldu! Peki, bu saç makyajı nasıl yapılıyor?

sac-makyaji-rihanna-gigi-3
Uygulamak ister misin, cesaretin var mı bilmiyorum, ama likit saç makyaj ürünleri henüz Türkiye’de satılmıyor. Ancak bundan sonra hızla ülkemize de giriş yapacak gibi görünüyor. Bu konuda en güvenilr markalardan biri, Mehron likit makyaj ürünleri.

sac-makyaji-rihanna-gigi-2
Saç, vücut, yüz için uygulanabilen bu ürünlerin dört rengi var. Profesyonel bir ürün olan likit makyaj malzemeleri, daha çok karnavallarda, festivallerde, fuarlarda ve tiyatro, sinema gibi gösteri sanatlarında kullanılıyor. Ancak Rihanna’nın Puma Fenty Defilesi’nden sonra artık sokaklarda da karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

sac-makyaji-rihanna-gigi-4
Ürünleri incelemek ve hatta sipariş vermek istersen Mehron‘un internet sitesine tıklayabilirsin!

Ve tabii yüz ve vücutta da kullanılabilen bu özel makyaj ürünleri ile yaratıcılığının sınırlarını zorlayarak sen de harikalar yaratabilirsin;)

sac-makyaji-rihanna-gigi-5
rihanna-puma-fenty-mansetRIHANNA PUMA FENTY KOLEKSİYONU’NU GÖRMEK İSTER MİSİN?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here