Beyaz giymenin bembeyaz kuralları

0
837

Bu yaz beyaz giymek çok moda. Ancak beyaz kıyafetler cesaret ve özen gerektiriyor. Şık, alımlı, elegant ve özel görünmek için beyaz giyme kurallarını sakın çiğneme, bembeyaz görünümünü kirletme…

Sakarlıktan korkma
Bazıları için beyaz en korkutucu renktir, çünkü o bazıları diğerlerine göre biraz fazla sakardır. Malum, beyaz, doğası gereği lekelenmeye en uygun renktir. Sırf bu yüzden siyahı beyaz yerine koymayı tercih ediyorsan, artık bundan vazgeç; hayatına ışık katmak için beyaz seçenekleri gardırobuna ekle. Eğer gerçekten sakar olduğunu düşünüyorsan, o gün arkadaşlarınla bol ketçaplı bir hamburger ya da spagetti yerine, lezzetli bir sandviç yiyebilirsin. Hem böylece formunu da korumuş olursun;) Ya da dondurmanın damlama riskine karşı enfes bir dilim çikolataya ne dersin?

beyaz-mango-69-99
Kendine güven

Beyaz giymek güven gerektirir. Sen de kendini beğenmekten asla vazgeçme. Arkadaşlarının hakkında yaptıkları dedikoduları bir kenara koy ya da kendini acımasızca eleştirmekten vazgeç. En büyüğünden en küçüğüne tüm markalar beyaz giyme konusunda harika fikirler sunarken bunları bedeninden esirgeme, onlardan ilham almaktan korkma. Beyaz, sıradan bir renk gibi görünse de en harika sonuçları verir, sakın unutma!

Beyazı çok karıştırma
Beyaz, pek çok renkle bir arada güzel durur; mor, siyah, sarı, mavi… Ancak bu konuda çok da cömert olma. Her şey ile iyi giden beyaz, aşırıya kaçtığında istenmeyen sonuçlar verir. Karmaşa, bedeninde hiç de güzel bir görüntü yaratmaz. Unutma, beyaz demek, sadelik demektir. Sadelik, beyazın anahtar kelimesidir. Renk konusunda sadece aksesuarlarından destek almak, çoğu zaman en işe yarayan yoldur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here