“Kız arkadaş” dersi verilir

0
748

Yarış, çekişme, çekememe, çekiştirme ve rekabet… Ünlüler arasında belki de en sık şahit olduğumuz haller. Özellikle güzel ülkemizde en yakın, “kanka” diyeceğimiz ünlülerin arası bile zaman zaman nane-limon olabiliyor! Ama bir isim var ki, bu konuda ödüle layık! Taylor Swift için adeta dostları bir yana, müzik, sevgilisi, ailesi, kısacası dünya bir yana. Özellikle kız arkadaşlarıyla her fırsatta bir arada olmayı seven, onlara her şeyden çok değer veren Taylor Swift, doğum günleri gibi özel anlarında da arkadaşlarını asla yalnız bırakmıyor, onları unutmuyor.

En son manken arkadaşı Lily Aldridge’nin doğum gününü kutlayan Taylor Swift, sosyal medya hesaplarından da dostluklarının en özel karelerini paylaşmayı ihmal etmiyor; adeta bizlere “kız arkadaş” konusunda ders veriyor.

Neşeli, mutluluk veren, her biri arkadaşlık konusunda birer örnek niteliği taşıyan bu fotoğraflarla, Taylor Swift’i özellikle İnstagram’dan takip etmek büyük keyif…

İşte Taylor Swift’in doğum günlerini kutlamayı hiçbir zaman ihmal etmediği kız arkadaşları…

Taylor Swift en son bugün, manken olan kız arkadaşı Lily Aldridge’nin doğum gününü bu güzel fotoğrafla kutladı. “Mutlu Yıllar Lily!!! Pek çok şeyi böylesine zahmetsizce dengelenmeyi ve bizler için bu kadar muhteşem bir arkadaş olmayı nasıl başardığını bilmiyorum. Her zaman konuşmak, yaslanmak ve dans etmek için oradasın. Seni çok seviyorum” mesajını yazan Taylor, güzel sözlerini arkadaşlarından asla esirgemiyor.

Taylor Swift’in 1 nuramalı kankası, hiç kuşkusuz Karlie Kloss. Taylor Swift, yakın dostunun doğum gününü şu güzel sözlerle kutladı: “Seni seviyorum Karlie! Sen çok zarif bir insansın, her zaman başkaları için hep iyi şeyler yapmaya çalışıyorsun. Bunun için her gün sevgi dolu ve son derece düşünceli çalışmalarınla esin kaynağımsın. 24. doğum günün kutlu olsun!!!

Going through old pictures today, because @selenagomez just turned 24! I can’t imagine my life without you, Selena. HAPPY BIRTHDAY!

Taylor Swift (@taylorswift) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Ve Taylor Swift’in en eski dostlarından biri olan Selena Gomez. Taylor onun da doğum gününü bir selfie ile kutlamayı ihmal etmedi ve instagram’da şu duyguları paylaştı: “Bugün eski fotoğraflara baktım; Selena Gomez sadece 24 yaşında! Sensiz bir hayat hayal edemiyorum Selena. Doğum günün kutlu olsun.

HAPPY BIRTHDAY BLAKE! You’re a wonderful friend, to humans and koalas alike. I absolutely love you

Taylor Swift (@taylorswift) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Taylor Swift için hayvan dostları da çok önemli. Kedisi Olivia ve koalası Blake ile sık sık eğlenceli ve güzel karelerini hayranları için paylaşıyor. Taylor bu kez koalası Blake’in doğum gününü kutlamış ve bek neler yazmış;) “Doğum günün kutlu olsun Blake. Sen hem insanlar hem de koalalar için harika bir arkadaşsın. Seni kesinlikle seviyorum!”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here