Taylor Swift altıncı için kolları sıvadı

0
402

Bakmayın siz Taylor Swift şu aralar sessiz sedasız takılıyor. Aslında durum hiç de göründüğü gibi değil. Taylor Swift altıncı albümü için çoktan kolları sıvamış bile.

Ünlü şarkı sözü yazarı Nils Sjöberg ile altıncı albümünün yeni şarkılarını şekillendirmeye çalışan Taylor Swift’in bu çalışmasını Big Machine Records plak şirketinden 2017’de çıkaracağı söyleniyor.

Son sevgilisi Tom Hiddleston’dan ayrıldıktan sonra, en son 2014 yılında 1989 adlı albümünü çıkaran Swift, altıncı albümüyle hayranlarını yine büyülemeyi hedefliyor.

taylor-swift-tommy-defile
Son olarak New York Moda Haftası’nda model arkadaşı Gigi Hadid’i Tommy Hilfiger defilesinde desteklemek için burada görüntülenen Taylor Swift, yeni albümü için hayli heyecanlı, zira sorulan soruları karşılıksız bırakmadı. Stüdyo aşamasında Drake ile birlikte çalıştığını söyleyen Taylor Swift, bugüne kadarki şarkılarından hayli farklı, ama çok daha akılda kalıcı parçalar söyleyeceğini belirtti.

taylor-swift-altinci-album-1
Bunun için Drake ile mükemmel bir iş birliği içinde olduklarını da söyleyen Taylor Swift, Drake ile aralarında çıkan aşk dedikoduları içinse, “Kesinlikle böyle bir şey yok. Stüdyo dışında hiçbir şekilde buluşmadık ve yalnızca arkadaşız” ifadelerini kullandı.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here