Victoria’s Secret Fashion Show 2016 kanatlandı

0
377

Victoria’s Secret Fashion Show’da bu yıl melekler Paris’te kanatlandı. Tam 52 model, bu özel şov için podyuma çıkarken, The Weeknd, Lady Gaga ve Bruno Mars da gecede sahne aldı.

Victoria’s Secret Fashion Show 2016’da Gigi Hadid, Kendall Jenner, Joan Smalls gibi günümüzün tanınmış modelleri podyuma çıkarken, Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Yasemin Tookes, Stella Maxwell, Lily Aldridge gibi eski melekler de podyuma geri döndüler. Gecenin en çok konuşulan konusu Irina Shayk’in hamile olup olmadığıydı. Ünlü modelin hafif göbekli hali, söylentiden çok durumun gerçekliğini kanıtlar nitelikteydi. Ayrıca eski sevgililer Gigi Hadid ve The Weeknd’in sahnede bir araya gelişi ve The Weeknd’in şarkısını Gigi için söylemesi, Victoria’s Secret Fashion Show’un dikkat çeken bir diğer görüntüsü oldu.

Dark Angel, Secret Angel, Pink Nation, Mountain Romance ve Bright Night Angel gibi temalarla şovun gerçekleştirildiği gecede 43 ünlü Victoria Secret modeli boyu 2 metreyi geçen kanatlar taktılar.

during

Kendall (@kendalljenner) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Tüm dünyada 5 Aralık 2016’da gösterileceği Victoria’s Secret Fashion Show’da modeller 82 kez podyuma çıkarak izleyenleri hayal kırıklığına uğratmadılar.

İşte şovdan çok özel görüntüler…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here