Bella Thorne sivilce savaşı açtı

0
500

20 yaşındaki Bella Thorne sivilce savaşçısı oldu. Yaşı gereği bugüne kadar sivilcelerle başının hep belaya girdiğini söyleyen, sosyal medyadan, özellikle de Snapchat üzerinden sivilceleri konusunda bolca payşaşımlarda bulunan Bella Thorne, bu yıl Bioré adlı cilt bakım markasının yüzü olacak ve hayranlarını cilt bakımı konusunda bolca bilgilendirecek.

bella-thorne-1
Yeni sivilce savaşçısı Bella Thorne, Bioré’nin tanıtım toplantısında bu işbirliğinin kendisi için ne kadar önemli olduğunu vurguladı. Zira kendisinin de sivilcelerden çok çektiğini söyleyen genç yıldız, “Herkes sana bakıyor ve seni cildinle yargılıyor. Hatta sivilcelerim yüzünden ‘Neden yüzünü yıkamıyorsun’ diye beni haksız eleştirenler bile oldu.” diyor ve ekliyor: “Bu ürünler bana olduğu kadar kız kardeşim Dani Thorne için de çok faydalı olacak. Onun ve diğer pek çok genç kızın mutlu olmasına yardımcı olacağım için çok mutluyum.”

bella-thorne-2
Bella Thorne her genç kızın bununla ilgili ciddi savaştığını, ama kimselerin hakkında ortalıkta konuşamadığını, kendisinin ise başkalarına faydası olması için kusurlarını açıkça gösterip başa çıkma yöntemleri konusunda kızları bilgilendireceğini de açık yüreklilikle ifade etti.

Bu samimiyetini de daha ilk günden instagram hesabından gösterdi Bella Thorne. Yüzünün bir bölümün kaplayan sivilce grubunu kendi instagram hesabından paylaşan Bella, sivilce mücadelesinin artık bir sır olmaktan çıkacağına, sivilcelerin normal olduğuna, bugüne kadar sivilceler yüzünden kendisinin de hep kötü hissettiğini, ama bundan böyle savaşacağına ve kötü hissetmeyeceğine vurgu yaptı. Tabii bu konuda her zaman “mükemmel cilt” konusunun altını çizen ve insanları buna adeta zorlayan medyayı azarlamayı da ihmal etmedi:)

bioreBella Thorne, markanın yağlı ciltler için temizleyici ve iki temizleyici serisinin tanıtımını yapacak.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here