Kalbinin güzelliği saçına vurmuş 5 ünlü kadın

0
371

“Kalbinin güzelliği yüzüne vurmuş” diye boşuna dememiş büyüklerimiz. Benim de çok inandığım ve yüzde yüz katıldığım bir söz. Pozitif düşünen ve iyilik meleği olan bir kızın çirkin olması gibi bir ihtimali var mıdır sence? Bence AS-LA! Hollywood’da gerçeklikten uzak yaşadıkları için kötü bir üne kavuşan pek çok ünlü olduğu kadar, kalbi sevgi dolu olan, dünyayı yaşanası bir yer haline getirmeye çalışan pek çok da yıldız var. Üstelik onları tespit etmek çok da zor değil. Çünkü dedim ya, yüreklerinin güzelliği yüzlerine de yansımış diye… Sadece gözleri değil, saçları da ışıl ışıl parlayan güzel kalpli bu 5 ünlü kadın yaptıkları iyiliklerle deşifre olmayı fazlasıyla hak ediyor. Üstelik onların saç stilleri, 2017 saç modası hakkında hepimize fikir veriyor, saç şekillendiricilerini nasıl kullanmamız gerektiği konusunda bizi yönlendiriyor;)

İşte, kalbinin güzelliği saçına başına vurmuş 5 yıldız…

iyi-kalpli-kadinlar-jennifer-lawrence
JENNIFER LAWRENCE
Kentucky Louisville’de bulunan bir çocuk hastanesine sık sık ziyaretlerde bulunan Jennifer Lawrence, aynı zamanda Kosair Çocuk Hastanesi’ne tam 2 milyon dolar bağış yaptı. Bu kadar da değil. Jennifer Lawrence aynı zamanda çocuklar için Jennifer Lawrence Vakfı Kalp Yoğun Bakım Ünitesi de kurdu. Çocukların gücü ve cesaretinin kendisine her zaman esin kaynağı olduğunu söyleyen Lawrence, filmlerinden kazandığı milyon dolarları çocuklar için harcamaktan çekinmeyen bir yardımsever güzel kadın.

iyi-kalpli-kadinlar-kera-shine-katySAÇININ SIRRI: Altın ışıltılarını hafif dalgalarla hareketlendiren Jennifer Lawrence’ın bu modeli için Phllips KeraShine hava üflemeli saç şekillendiricisini kullanabilirsin. Tek seferde hem kurutma hem de şekillendirme özelliğine sahip bu ürünün 3 farklı aparatı ile sen de saçlarında Jennifer Lawrence gibi doğal dalgalar yaratabilirsin.

iyi-kalpli-kadinlar-taylor-swift
TAYLOR SWIFT
Eğer “Altın Kalpli Ünlüler” yarışması düzenlense, bu yarışın galibi kuşkusuz Taylor Swift olurdu. Onu tanıdığımız günden bu yana yaptığı iyilikleri saymakla bitmez. Taylor Swift, en son geçtiğimiz yıl, yapımcısı ile büyük sıkıntılar yaşayan Kesha’ya destek olmak amacıyla tam 250 bin dolar yardımda bulundu. Kanser araştırmalarından okullarda müzik eğitimlerine katkıda bulunmak amacıyla yüzbinlerce dolarlık çeklere sık sık imza atan Taylor Swift, hayranlarına sürprizler yapmayı, hastane ziyaretlerinde bulunmayı da ihmal etmiyor; onları kendilerini özel hissettirmek için elinden gelen her şeyi yapıyor. Saç rengi ve modeli konusunda her zaman istikrar gösteren Taylor Swift, aynı istikrarlı tutumu yardımsever yönüyle de sergiliyor.

_iyi-kalpli-kadinlar-ProCare-Airstyler-1SAÇININ SIRRI: Taylor Swift’in düz, elektriklenmeyen saçlarına sahip olmak hiç de zor değil. Bu konuda Philips ProCare Airstyler tam sana göre. Airsyler, düz saçlar elde etmene yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda maksimum düzeyde bir bakımla saçının ışıl ışıl parlamasını sağlayacak elektriklenmesini önleyecek.

iyi-kalpli-kadinlar-gisele-bundchen
GISELE BÜNDCHEN
Ünlü topmodel, bugüne kadar yaptığı bağışlarla iki harika çocuğu için tam bir örnek model oldu. 2010 yılında Haiti depreminde zarar gören insanlar için tam 1.5 milyon dolar bağışta bulunan Gisele, pek çok hayır kurumuna destek olmayı da ihmal etmiyor. Gisele, daha önce de bir çocuk araştırma hastanesine para toplamak amacıyla sınırlı sayıda üretilen bir kolye tasarlamıştı.

iyi-kalpli-kadinlar-CurlControl-1SAÇININ SIRRI: Kariyeri, yardımseverliği konusunda her zaman istikrarlı bir tutum sergileyen Gisele Bündchen, aynı istikrarı saçlarında da gösteriyor. Uzun, dalgalı ve güneşten açılmış hissi uyandıran ışıltılı saçları, onun adeta bir simgesi. Sen de Gisele’in bu harika dalgalarına Philips CurlControl bukle maşası ile sahip olabilirsin. CurlControl, koruyucu seramik kaplaması ve saçına uygun ayarlanabilir sıcaklığı ile saçının yıpranmasına engel oluyor.

iyi-kalpli-kadinlar-lady-gaga
LADY GAGA
Kullandığı gözlüklerden, giydiği ayakkabılardan çok daha büyük bir yüreğe sahip Lady Gaga. Bugüne kadar kazandığı parasını o kadar çok yere bağışladı ki, takip etmek neredeyse imkansız. Öncelikle gençlere sağlıklı bir yaşam sunmak, onlar için cesur bir dünya yaratmak amacıyla kurduğu Born This Way Vakfı’nı söylemekte yarar var. Toplumsal cinsiyet ve LGBT eşitliğinin ciddi savunucularından da olan Lady Gaga, ayrıca 2012 yılında Sandy Kasırgası’nda zarara uğrayan New Yorklular için 1 milyon dolardan fazla bağışta bulundu.

iyi-kalpli-kadinlar-kera-shineSAÇININ SIRRI: Sahne şovlarında farklı farklı saç modelleri görmeye alışık olduğumuz Lady Gaga’ya, özellikle Rita Hayworth modeli saç stili çok yakışıyor. Sen de düzgün iri buklelere sahip olmak istersen Philips KeraShine bukle maşasını tercih etmelisin. Saçının kurumasına engel olan keratin seramik kaplaması ile saçında düzgün dalgalar yaratabilirsin.

iyi-kalpli-kadinlar-katy-perryKATY PERRY
Yardım kuruluşlarından çok tüm maddi desteğini kişiler üzerinden yapan Katy Perry, gençleri sevindirmekten mutlu olan bir iyilik meleği. Daha önce bir gece kulübü saldırısından yaralı kurtulan bir gencin tüm okul masraflarını üstlenen Katy Perry, yanık tedavisi olan bir genç kıza da içinde Prizmatik turunun ve Part of Me adlı filminin DVD’si, bir iPhone 6 kılıf, siyah kedi çanta olan hediyelerini bir sırt çantası ile göndermiş genç kıza sıcacık cümleler içeren mükemmel bir Noel kartı yazarak onun iyileşmesini hızlandırmaya yardımcı olmuştu.

iyi-kalpli-kadinlar-SalonCurl-EssentialSAÇININ SIRRI: Sahnede her daim neşeli saç modelleriyle görmeye alışık olduğumuz Katy Perry’nin bu eğlenceli stilini sen de SalonCurl Essential Bukle maşası ile elde edebilirsin. Sıkı, gevşek, kabarık; canın nasıl isterse tıpkı Katy Perry gibi özgür bukleler yaratmak senin elinde;)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here