Maria Sharapova geri dönüyor

0
216

Geçtiğimiz 10 yılda dünyanın en çok kazanan sporcularından biri olan Maria Sharapova kortlara geri dönüyor. Beş kez slam şampiyonu olmayı başaran Maria Sharapova, 22 Nisan’da düzenlenecek Porsche Tenis Grand Prix’sinde korda çıkacak ve rekabete kaldığı yerden devam edecek. 15 ay dobing suçuyla spordan uzaklaştırılan Maria Sharapova uzak kaldığı zamanları mahkemelerde geçirdi desek yeridir.

Maria-Sharapova-donus-1
Geçen yıl Avustralya Açık’ta kendisine yapılan dobing testinde kanında meldonyum tespit edilen Sharapova, ilk olarak 2 yıl tenisten uzaklaştırılmıştı. Ancak Maria Sharapova, yasalar önünde hakkını aradı ve üç ayrı temyiz mahkemesinde, yıllarca kullandığı meldonyumun 2016 başında yasaklandığını bilmediğini, bu yüzden verilen cezayı haksız bulduğunu ifade etti ve cezayı 15 aya kadar düşürtmeyi başardı.

Böylece Maria Sharapova, 22 Nisan’da gerçekleştirilecek Porsche Tenis Grand Prix’sinde kortlarda tekrar boy gösterecek. Sharapova bu turnuva içinde 26 Nisan’da raketini eline alacak ve rakibiyle mücadele edecek;)

Maria-Sharapova-nike-mansetMARIA SHARAPOVA’DAN ALINACAK KIZSAL DERSLER!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here