İndirimden kaçırılmayacak uzun palto seçenekleri

0
578

Sabahattin Ali’nin Kürk Mantolu Madonna adlı başyapıtında anlatılan Maria Puder ve Raif Efendi’nin büyük aşkı kadar olamasa da, uzun, upuzun palto, bir aşktır! En azından benim için… Dört yıl önce köşe bucak arayıp da bir tane bile bulamamıştım uzun palto. Ya belden aşağı son bulan kabanlar vardı ya da en fazla popo hizasında son bulan, adına “palto”, bana göre paltodan bozma kaban olan ürünler vardı en fazla. Sonunda çareyi bilgisayar başına geçip, online alışveriş yapmakta buldum ve kendime taaaa Amerika’dan, Victoria Secret’tan bir palto getirtmekte buldum. Kalıbı olur mu, bedeni tutar mı, rengi uyar mı gibi her türlü riski aldım; 2 ay sonra elime ulaşmasını da göze alarak siparişimi verdim. Geldi uzun paltom; hem de umduğumdan daha kısa sürede… Üstelik o kadar da az bir ücret ödedim ki bu havalı paltoya, o günlerde piyasada satılan kabanların yarı parasını bile ödememiştim;)

victoria-secret
Şimdi neyse ki daha şanslıyız. Renk ve modelleriyle çeşit çeşit uzun paltolar var artık. Hemen her markanın kış koleksiyonuna dahil ettiği uzun palto modelleri, bir hayli rağbet görüyor. Bu yüzden bana göre sezon sonu indiriminden mutlaka alınması gereken bir parça, uzun palto! Senin için asla kaçırılmaması gereken uzun palto modellerini bir araya getirdim.

ÜNLÜ KIZLARIN UZUN PALTOLARIYLA SOKAK STİLLERİ

Her biri yüzde 30 ila yüzde 50 arası indirimde olan bu paltoları, gelecek yıl da giyebileceğinin garantisi benden;) İnan bana özellikle buz gibi karlı havalarda ondan asla vazgeçemeyeceksin Hep17 Kızı!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here