Tırnaklarda tel trendi

0
458

Tırnak süsleme trendine bir yenisi daha eklendi. Tel tasarımlar, bu yaz tırnakları renklendirecek, tırnak süslemeyi seven kızların hayal güçlerini daha da canlandıracak.

Kolay kıvrılıp bükülebilen tellerle uygulanan bu trend, yaratıcılıkta farklı kapıları aralayacak. İstenilen her şekle sokulabilen bu teller, minimalist manikürler sunuyor. Teller, herkesin tırnak şekli ve uzunluğuna göre kıvrılıp bükülebiliyor, böylece benzersiz tasarımlar yaratılmasını sağlıyor.

Tel ile yapılan tırnak süslemelerinin bir güzelliği de dilersen abartıdan uzak olabildiğince yalın ama şık tasarımlar yapabiliyorken, dilersen de istediğin kadar abartabilmen… Ben, özellikle tırnak çevresinde tek sıra dolanan minimalist tasarımları daha çok sevdim. Ama gideceğin ortama göre bu tasarımı hareketlendirmek senin elinde.

İşte instagram’a şimdiden düşen tel ile yapılmış tırnak süslemelerinden en güzel örnekler… Uygulaması çok kolay, ama yaratıcılık konusunda sınır tanımayan bu trendini bakalım sevecek misin Hep17 Kızı?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here