Tarkan Amerika konserlerine hazır

0
169

Tarkan 2 -3 Mart tarihlerinde New York’ta, 5 Mart’ta ise Los Angeles’ta vereceği konserler için geri sayıma başladı. Biletleri günler öncesinden tükenen Turkcell sponsorluğunda gerçekleşecek 3 konser için Amerika’ya giden Tarkan, instagram hesabından adım adım heyecanını paylaştı.

Türkiye’de en son Darüşşafakalı çocuklar yararına “Eğitimde Fırsat Eşitliği” için geçtiğimiz günlerde konser veren ve salonu hınca hınç dolduran Tarkan, bu özel gecede emeği geçen herkese teşekkür etmek için özel bir paylaşımda bulundu.

“Dün gece yüzümde sevinçli bir gülümsemeyle uyudum:) Çünkü bu konserden elde edilen tüm gelirle
Darüşşafaka okulunda bir ‘Sanat merkezi’ oluşturulacak. Ne mutlu bana ki böylesi hayırlı bir projenin bir parçası oldum. Benimle birlikte bu güzel projeye katkıda bulunmuş olan herkese canı gönülden teşekkür ederim.” diyen Tarkan, hemen sonrasında Amerika konserleri için provalara başladı.

“NY ve LA konserleri için provalar:) Çok heyecanlıyım ‘En iyilerim’den oluşacak karışık bir şarkı listesi hazırladık. Çoğunlukla Türkçe şarkılar olacak, ama ayrıca İngilizce şarkılar da var. Bence beğeneceksin 🙂 Yakında görüşürüz Amerika” diyen Tarkan, Amerika’ya gitti.

Önce uçakta çektiği selfie’sini hayranlarıyla paylaşan Tarkan, daha sonra 2 ve 3 Mart gecesi ilk iki konserini vereceği New York’taki Manhattan Center Hammerstein Ballroom’da fotoğraf çektirip heyecanını instagram’dan hayranları ile paylaştı.

New York, Ben hazırım:) Ya sen? #tarkanamerika #tarkanamerikada #hammersteinballroom

Tarkan Tevetoğlu (@tarkan)'in paylaştığı bir gönderi ()

Tarkan 5 Mart’taki Los Angeles konserini ise The Novo by Microsoft’ta verecek. Biletleri 80 ila 175 dolar arasında satılan konserlerin tüm biletleri ise tükendi. Ana sponsoru Turkcell olan Tarkan konserlerinin bir diğer sponsoru ise Türk Hava Yolları.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here