Grand Pera’da sonuna kadar moda!

0
397

Emek Sineması, yeni yüzüne Grand Pera ile kavuştu ve moda ile buluştu! Geçtiğimiz yıl Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşen Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, bu yıl Beyoğlu İstiklal Caddesi’nin gözbebeği Grand Pera’da düzenleniyor.

20-24 Mart 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’da en ünlü modacıların sonbahar/kış 2017 koleksiyonları, tarihi Cercle d’Orient binası, Emek Sahnesi ile fuayesi ve Tiyatro Sahnesi’ni kapsayan 3.500 m2’lik bir alanda sergilenecek.

Mercedes-Benz-Fashion-Week-istanbul-3
Grand Pera’da özellikle Alexandre Vallaury imzalı birinci derecede tarihi eser olarak tescillenen Cercle d’Orient’in o eşsiz güzelliğinde gerçekleşecek olan defilelerin, Paris ve Milano’daki benzerlerini aratmayacağı daha şimdiden moda tutkunları arasında konuşuluyor.

Mercedes-Benz-Fashion-Week-istanbul-2
Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’da bir diğer önemli detay da, Grand Pera’da bulunan Cinemo Sinemaları’nda etkinlik boyunca modayı farklı boyutlarıyla konu alan filmlerin izlenebilecek olması.

Amaaaa! Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’da beni en en çok heyecanlandıran, 21 Mart Salı günü herkese açık olacak ünlü marka ve modacıların pop-up mağazalarının yer alacağı alışveriş günü! Bakalım ünlü tasarımcılar hangi parçaları ile kendilerine ayrılmış mağazalarda yerini alacak;)

Kısacası Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, Grand Pera’ya çooook yakışacak;) 20-24 Mart 2017’de, Grand Pera’da modanın ayak sesleri duyulacak;)

Mercedes-Benz-Fashion-Week-istanbulmansetBora Aksu Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul 2016 Sonbahar-Kış Koleksiyonu Defilesi’nden bir kare.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here