Rüzgar Erkoçlar işte benim jürim;)

0
706

İşte Benim Stilim’de birbirinden heyecan verici ve eğlenceli yarışmacılarından çok, şu sıralar İvana Sert’in jüri üyeliğinden çıkartılması daha çok konuşuluyor. Ve ne yazık ki, her biri “şeker tanesi” yarışmacıların birbirinden geçerli nedenler yüzünden ağlaması da bu gerçeği bir türlü değiştiremiyor. Üstelik İvana Sert’in yerine geçici olarak geldiği söylenen Hakan Ural da, yarışmanın eğer bir “moda” konsepti var ise, bu boşluğu dolduramadığı da en birinci gerçek. Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu, Hakan Ural üçlüsüne, hafta sonu programlarında yarışma jürisi koltuğuna oturan Uğurkan Erez’den medet umulmasının ise son derece yanlış bir seçim olduğu gerçeğinin, her programda altı çizile çizile kalınlaşıyor;) Acilen İşte Benim Stile fırlama bir fikir gerekiyor. İsmi farklı zamanlarda, farklı nedenlerle gündeme gelen Rüzgar Erkoçlar, İşte Benim Stilim Yarışması’nı eski günlerindeki gibi zirveye taşıyacak tek isim gibi görünüyor.

iste-benim-stilim-1
Bir modacı, bir styling, bir koreograf ve hafta sonları sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz’ın jüri koltuğunda yer aldığı yarışmaya, yarışmacıların “ışığı” yetmiyor, yetemiyor. Hakan Ural’ın “çapkın” magazinsel yorumları ise, artık stilettonun, bootie’nin ne olduğunu, filenin hangi etekle giyileceğini çok iyi bilen, modayı yemiş yutmuş seyirciyi hiiiiç mi hiç kesmiyor. Sağolsun tecrübeli sunucu Öykü Serter düzelte düzelte kızların Türkçesi de hayli ilerlemiş durumda;) Hal böyle olunca jüri de, stillerini yarıştıran kızlar da birbirini tekrarlayıp duruyor. İşte Benim Stilim, bu haliyle uzatmaları oynuyor.

iste-benim-stilim-2
Üstelik hem İvana Sert’in, hem de Kemal Doğulu ve Nur Yerlitaş’ın instagram hesaplarından yaptıkları iğneli göndermeler, İvana Sert yarışmadan gönderilmiş olsa bile ortaklığın hala durulmadığının en büyük kanıtı! İnstagram hesabında yorumlar bölümünü açan İvana Sert, hala yaptığı paylaşımlarla seyircilerden büyük destek görüyor. Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu’nun sosyal medya hesabı yorumlara kapalı olduğu için, seyircilerin onlar hakkında ne düşündüğünü direkt bilemiyoruz, ancak programda ellerinden geldiğince sevimli olma çabaları, sanki birilerinin fikirlerini değiştirmeye çabalar niteliği taşıyor…

ruzgar-erkoclarRüzgar Erkoçlar

Hal böyle olunca… Acun Ilıcalı’nın acilen İşte Benim Stilim’e bir çözüm bulması şart görünüyor. Sosyal medya ve televizyon programlarında artık daha sık görünür olan Rüzgar Erkoçlar, bu yarışmayı eski şaşaasına kavuşturacak neredeyse tek isim! Hep17, Rüzgar Erkoçlar’ı İşte Benim Stilim’de jüri üyeliğinde tek geçiyor:)

İşte Benim Stilim’in jüri üyeleri, instagram hesaplarından birbirinden iğneleyici ve mesaj yüklü şu paylaşımlarda bulunuyorlar… Paylaşımların ardı arkası kesilecek gibi görünmüyor. Demek ki kalpler, görünenden çok daha kırık. Tek belirsizlik mesajların kime ya da kimlere gittiği…

A post shared by Ivana (@ivanasert) on

A post shared by Nur (@nuryerlitas) on

Aynen öyle

A post shared by Kemal Dogulu (@kemaldogulu) on

 

A post shared by Nur (@nuryerlitas) on

A post shared by Ivana (@ivanasert) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here