Donald Trump One Direction’ı kovmuş!

0
1670

Amerika’nın yeni başkanı Donald Trump, meğer bir zamanlar One Direction’ı otelinden kovmuş.

Göreve geldiği günden bu yana özellike göçmen politikası ile ilgili olarak çok konuşulan, 7 Müslüman ülke vatandaşlarının Amerika’ya girişlerini yasaklayan Donald Trump, bir zamanlar One Direction üyelerini de Trump Tower’dan kovmuş. Bu ciddi açıklamayı Liam Payne, İngiliz Kültür Sanat Dergisi Rollcoaster’da kendisiyle yapılan röportajda yaptı.

trump-tiffany
Liam Payne, röportajda açıkça “Trump bizi otelinden kovdu” diyor. Bunun tek nedeni ise, One Direction elemanlarının Trump’ın kızıyla buluşmamaları…

Liam’ın iddasına göre, 1D’nin Trump Tower’da kaldıkları bir gece, menajerlerinden Liam’a bir telefon gelir. Trump’ın kızının kendileriyle tanışmak istediğini söyleyen menajer, olumsuz yanıt alır. “Çünkü hepimiz uyuyorduk” diyen Liam Payne, menajerinin uyandır onları” uyarısına da “Hayır” deyince, kısa süre sonra diğer grup üyeleri ile birlikte kendini kapının önünde bulur:)

donald-trump-tiffany-
Otelde önce VIP güvenlik ayrıcalıkları One Direction’dan alınır. Kapalı otopark girişleri iptal edilen grup üyeleri, New York’un ortasında bulunan otelin ön kapısındaki kalabalığın içinden çıkış yapmak zorunda kalır. Ardından birtakım otel hizmetlerini de alamamaya başlayan 1D yakışıklıları oteli kısa sürede terk etmek zorunda kalır. “Yapılanlar, ‘Otelimde olmanızı istemiyorum’ niteliğindeydi” diyen Liam Payne, o günü hiç unutmamış olsa gerek, dergi ile en ufak ayrıntısına kadar Donald Trump yüzünden yaşadıları bu kötü anısını paylaştı.

Liam Payne her ne kadar isim vermese de, One Direction’la tanışmak isteyen kişinin, Donal Trump’ın bugün 23 yaşında olan kızı Tiffany olduğunu tahmin etmek pek de güç olmasa gerek;)

A post shared by Tiffany Ariana Trump (@tiffanytrump) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here