XL halka küpe modası

0
567

Bu yaza yepyeni bir trend damgasını vuracak. Kulaklarında neredeyse kafan kadar halka küpe taşımaya hazır ol Hep17 Kızı? Üstelik sadece daire değil, kare halka küpeler, 2017 yazında bolca boy pos gösterecek;) XL halka küpe aksesuar trendinin en can alıcı uygulayıcıları Rihanna ve Kendall Jenner oldu.

xl-kupe-area-1
Kariyerinin ilk yıllarında halka küpelerini kulaklarından çıkartmayan Rihanna, gerek yeni Puma koleksiyonunun fotoğraf çekimlerinde, gerekse Paper Dergisi’nin son sayısındaki kapak ve röportaj fotoğraflarında kare halka küpeleri ile objektif karşısına geçti.

Kylie Jenner, @kylizzlesnapchats hesabından kardeşi Kendall’ın küpelerinin büyüklüğüne vurgu yapan bu karesi ile yeni aksesuar trendi hakkında bir ipucu verdi.


Kendall Jenner da instagram hesabında kare halka küpeleri ve daire halka küpeleri ile bolca fotoğraf paylaşan ünlüler arasında.

xl-kupe-area-2
XL halka küpe modasının ilk uygulayıcılarından ise, ünlü aksesuar markası Area oldu. Swarowski ile süslediği dev kare ve daire şekillerindeki halka küpe tasarımları, ünlüler arasında şimdiden kapış kapış gidiyor.

Geçtiğimiz yıl Yves Saint Laurent kapsul koleksiyon tanıtımı için gerçekleştirdiği fotoğraf çekimlerinde Zendaya da XL halka küpeleri ile poz vererek bu akımın haberini vermişti;)

İşte XL kare halka küpeleri ve XL daire halka küpeleri ile boy gösteren ünlüler…

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here