ArifV216 basın toplantısı sosyal medyada

0
351

Cem Yılmaz, GORA ve AROG’dan sonra, bu kez serinin devamı ArifV216 için hazırlıklara başladı. Filmin oyuncu kadrosunu Twitter ve Instagram hesabından duyuran Cem Yılmaz, anlaştığı tüm oyuncularla tek tek fotoğraf çektirerek sosyal medya hesaplarından paylaştı.

ArifV216’nın senaryosu ile her anlaştıştığı oyuncu ile bir fotoğraf karesini Twitter ve Instagram’dan paylaşarak duyuran Cem Yılmaz, böylece yeni filminin duyurusu için sosyal medyanın gücünden yararlandı.

cem-yilmaz-1

ArifV216’nın kamera arkası görüntülerini de teaser ile Twitter’da @CMYLMZ, Instagram’da @cmylmaz hesabından paylaşan Cem Yılmaz, filmin ilk afişini de yayınladı.

Cem Yılmaz, ArifV216’nın senaryosunu yazmaya başladığını ve son 3 günlük işi kaldığının duyurusunu da ilk sosyal medyadan yapmıştı.

Yönetmenliğini Kıvanç Baruönü’nün yaptığı filmin oyuncu kadrosunda Cem Yılmaz, Ozan Güven, Özkan Uğur, Seda Bakan, Zafer Algöz, Farah Abdullah yer alıyor.

GORA ve AROG’un devamı niteliği taşıyan ArifV216, 2018’de gösterime girecek. İşte ArifV216 için Cem Yılmaz ile anlaşan ünlüler…

Cem Yılmaz, ilk olarak filmin yönetmeni Kıvanç Baruönü ile el sıkıştı.

Seda Bakan

Zafer Algöz

Ozan Güven

Özkan Uğur

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here