Justin Bieber’ın sivilcelerinin sırrı

1
3322

Sivilceler yüzünden sadece sen sıkıntı içinde olduğunu sanıyorsan aldanıyorsun Hep17 Kızı. Şu sıralar Justin Bieber’ın da başı sivilceler yüzünden dertte! Hem de iltihaplı, en kızarık sivilcelerle…  Geçtiğimiz günlerde Purpose Dünya Turu için Avustralya’ya giden ve bir restoranda yakalanan Justin Bieber, sivilceler yüzünden hayli sıkıntılı anlar yaşadı. Tüm dünya basınında yolunmuş sivilceleri ile yer almak zorunda kalan Justin Bieber’ın sivilcelerinin nedeni de çok iyi anlaşıldı. Justin Bieber’ın neden sivilcelerle başının dertte olduğuna gelince…

1. JUSTIN STRES İÇİNDE
Bugüne kadar başına pek çok tatsız olay geldi Justin Bieber’ın. Komşusunun bahçesine işemesi yüzünden mahkemelik oluşu, barlarda çıkarttığı kavgalı dövüşlü olaylar, Justin’in hayatının stres içinde olduğunu gösteriyor. Ne de olsa stres, tam bir sivilce dostu.

justin-bieber-sivilce-1
2. JUSTIN BESLENMESİNE DİKKAT ETMİYOR
Bunu biz değil, Avustralya’da gittiği restorandaki bu fotoğrafları söylüyor. Sivilcelerine bakılacak olursa, Justin’in günlük hayatında beslenmesine çok dikkat ettiği söylenemez, öyle değil mi;)

justin-bieber-sivilce-2
3. JUSTIN ŞEKERLİ İÇECEKLERE BAYILIYOR
Kola, frozen, meyve suyu derken, Justin Bieber asitli ve şekerli içecekler yüzünden sivilcelere adeta davetiye çıkartıyor. Alnında, ağzının çevresinde ağırlıklı olmak üzere yüzünün hemen her yerini saran sivilceleri, şekerin bolca beslediği görülüyor.

justin-bieber-sivilce-3
4. JUSTIN DİNLENMİYOR
Gece konser, gündüz Purpose turnesi için yolculuk, gittiği yerde gezip tozmalar, gece yarısı buluşmalar derken, Justin Bieber ne zaman uyuyor, ne zaman dinleniyor, dersin? Sivilceler yüzünde “hiçbir zaman” der gibi durmuyor mu sence de;)

1 COMMENT

  1. justinciğim de bana sivilceler konusunda iyice benzemiş ah castiğn ah bende gece ders çalışıp dinlenmıyorum okul açılcak malum eheh neyse ve kahvaltıda yarım kavanoz nutella gömüp kalkıyom ve başka bişey yediğimde pek sözylenemez yani anlıycağınız benim burnumun tam ortasında sivilcem vağğğğr 🙂

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here