KıvançMavisi bu yazın trendi

0
683

Kıvanç Tatlıtuğ beklenen yeni Mavi reklamı ile yayında. Ünlü Brezilyalı Model Cindy Mello ile kamera karşısına geçen Kıvanç Tatlıtuğ, yine çok yakışıklı, yine çok karizmatik, ama en çok da bu kez her zamankinden çok daha Mavi;) Bu yılki koleksiyon kendisinden esinlenerek hazırlandığı için KıvançMavisi olarak adlandırılan koleksiyon, şimdiden reyonlarda tükenmeye başladı bile…

2017 Mavi İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’ndan en çarpıcı örneklerin gösterildiği reklam filminde, You And Me (Caird, Lawrence, Lawrence&Napier) Jingle House Mix müziği kullanılırken, 51 saniyelik filmin yönetmenliğini Cemal Alpan yaptı.

https://www.youtube.com/watch?v=fC22Wv4f2Hc

Bu yıl, özellikle Kıvanç Tatlıtuğ’un gardırobundan esinlenerek hazırlanan koleksiyon, 35 özel parçadan oluşuyor.

“Mavi benim için parlak bir gökyüzünü, nefis bir havayı, harika bir jean’i, güveni, kaliteyi, hep daha iyi işler yapmayı ifade ediyor. Aslında filmin son repliğinde söylediğim gibi ‘vazgeçilmezim benim’”diyen Kınanç Tatlıtuğ, koleksiyonu “adrenalin gibi yürek hoplatan, çarpan ve uçuran” diye tanımlıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ ve reklam filminde kendisine eşlik eden Brezilyalı Cindy Mello’nun çarpıcı fotoğrafları için galerimizde gezinmeye ne dersin;)

yuzsivilceleriYÜZ SİVİLCELERİ BANA NE ANLATIYOR?
Hemen tıkla, yüzünün neresinde sivilce çıkıyorsa nedeni hakkında ipuçlarını yakala!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here