2018 ultraviyole yılı

0
325

Morseverler yaşadı, çünkü Pantone Renk Enstitüsü, 2018’in rengini “Ultraviyole” olarak açıkladı. Geçtiğimiz yıl doğa sevgisi konusunda acilen yeni başlangıçlara vurgu yapmak için yeşili seçen Pantone, bu yıl bizi bulunduğumuz yerin ötesine yapacağımız keşiflere çağırıyor.

Pantone ultraviyole ile sınırsız bir gökyüzüne, kendi dünyamızın sınırlarının çok ötesine, yani uzaya bir yolculuk yapacağız 2018’de.

pantone-2018-mor-1Ultraviyole, sadece kozmik bir yaşam değil, aynı zamanda ışıltılı, geleneksel olmayan sanatsal bir yaşantının da simgesi. Müziğin dev ikonları olan Prince, David Bowie, Jimi Hendrix gibi yıldızların adeta bir simgesi olan mor, derinliğin, farklı denemelerin, dünyada olup bitenlere hiç benzememelerinden dolayı uyumsuzluğun da bir simgesi.

İlham verici bir özelliği olan ultraviyole, hayal etmek, sınırları zorlamak için çok iyi bir seçim. Meditasyon yaparken ya da sanatsal veya gösteri amaçlı toplanmalarda ışıklandırmada morun enerjisinden güç alındığını unutmamak gerek.

2018’de makyaj çantanda, gardırobunda, aksesuarlarında ultraviyolenin ışıltısından sen de enerji almayı sakın unutma Hep17 Kızı;) Pantone, bu konuda bizi uyarıyor:) Seneye ne olacağı belli olmaz çünkü;)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here